Warunki wynajmu

Warunki wypożyczenia/wynajmu

Uczciwie podchodzimy do naszych Pacjentów i nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów. Wzór Umowy Wynajmu wraz z Regulaminem Wypożyczalni można pobrać klikając w poniższe linki i zapoznać się spokojnie ze wszystkimi warunkami przed ich podpisaniem.

umowa najmu sprzętu medycznego regulamin

Nie wymagamy żadnych zaświadczeń lekarskich o stanie zdrowia klienta. Zapewniamy transport wraz z wniesieniem, montażem i szkoleniem pacjenta i opiekuna w całym obszarze działania

 

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego obejmuje wynajem urządzeń służących do opieki długoterminowej, tlenoterapii czy też rehabilitacji. W zależności od Twoich potrzeb oraz oczekiwań świadczymy usługę z szybkimi terminami realizacji, co pozwoli Ci na szybką reakcję w przypadku wystąpienia niespodziewanych zdarzeń zdrowotnych. Nasi pracownicy dostarczą Ci wszystkich niezbędnych informacji odnośnie wypożyczanych urządzeń, a także warunków ich eksploatacji. 

 

Świadczony wynajem sprzętu medycznego obejmuje również ewentualną naprawę lub wymianę urządzeń w przypadku stwierdzenia uznanej przez wypożyczającego usterki. Zapewnimy również odpowiedni serwis celem kontynuowania wypożyczenia. 

Oferta Mediort.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
wypożyczalni sprzętu medycznego MediOrt.pl

Oferta

Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami wypożyczalni
MediOrt.pl zapraszamy do kontaktu!

Kontakt