Wypożyczalnia sprzętu medycznego Jelenia Góra

Elektrycznie sterowane łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe w wersji piankowej i pneumatycznej czy też koncentratory tlenu o różnych parametrach to przykłady wyposażenia, które można zamówić w naszej wypożyczalni. Działamy na terenie Jeleniej Góry, gdzie dowodzimy zamówiony przez pacjentów sprzęt przez siedem dni w tygodniu.

 Co jeszcze znajdą Państwo w ofercie wypożyczalni?

Asortyment obejmuje również szeroki wybór balkoników i wózków inwalidzkich, które można dostosować do różnorodnych potrzeb użytkowników. Dla osób poszukujących rozwiązań wspomagających chodzenie dostępne są także kule ortopedyczne, łokciowe i podpachowe. Dostarczamy także zaawansowane urządzenia do transportowania chorego: schodołazy gąsienicowe oraz elektryczne podnośniki.

 

Oferowany sprzęt jest regularnie serwisowany, a wypożyczalnia zapewnia darmową naprawę w przypadku wystąpienia awarii. Dzięki temu można skupić się na procesie rekonwalescencji lub rehabilitacji, nie martwiąc się o techniczne aspekty użytkowanego sprzętu.

 Mediort.pl — realizacja zleceń przez siedem dni w tygodniu

Pracownicy wypożyczalni służą pomocą i doradztwem od poniedziałku do niedzieli. Wiele zamówień dostarczamy jeszcze tego samego dnia, w którym zostały złożone. Wszystkie formalności są załatwiane na miejscu u klienta, minimalizując potrzebę wychodzenia z domu.

 

W Mediort stawimy też na edukację użytkowników w zakresie obsługi wynajętego sprzętu. Instruktaż przeprowadzany jest na miejscu przez naszych pracowników. Przeszkolenie klientów przyczynia się do prawidłowego wykorzystania sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

 Mediort — kontakt w sprawie wynajmu

Wypożyczalnia sprzętu medycznego z Jeleniej Góry dostarcza urządzenia do rekonwalescencji, tlenoterapii i opieki długoterminowej nad pacjentami leczącymi się w domu. Klienci mogą kontaktować się z wypożyczalnią za pomocą podanych na stronie numerów telefonów oraz adresu e-mail. Dostępny jest również formularz kontaktowy, który umożliwia szybkie i wygodne przesłanie zapytania bezpośrednio do obsługi klienta.

Oddział Jelenia Góra

ul. 1 Maja 27, 58-500 Jelenia Góra, woj. dolnośląskie

 

Możliwy odbiór osobisty tylko po wcześniejszej rezerwacji terminu. Działamy mobilnie.