Wypożyczalnia sprzętu medycznego Wałbrzych

W naszym asortymencie znajdują się różne urządzenia i sprzęt medyczny wspomagający opiekę oraz proces rekonwalescencji pacjentów. Oferta wypożyczalni Mediort skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych — seniorów i pacjentów z ograniczoną mobilnością, którzy na co dzień leczą się w domu i którzy w związku z tym muszą wyposażyć się w odpowiednie urządzenia, meble i akcesoria.

 Wypożyczalnia sprzętu medycznego — zasady wynajmu

Na terenie Wałbrzycha i okolic realizujemy usługę, w skład której wchodzi dostawa i wniesienie sprzętu medycznego do domu lub mieszkania klienta, a także przeszkolenie z jego użytkowania. Z uwagi na bezpieczeństwo użytkowników wszystkie produkty są regularnie kontrolowane i serwisowane. Wszelkie formalności załatwiane są na miejscu, nie pobieramy również kaucji na wypożyczone urządzenia.

 Sprzęt medyczny na wynajem

Łóżka rehabilitacyjne dostępne w naszej ofercie są wyposażone w funkcje, które ułatwiają pielęgnację, takie jak elektryczne sterowanie, co pozwala na łatwą zmianę pozycji pacjenta. W materacach przeciwodleżynowych, którymi dysponujemy, zastosowano z kolei technologie mające na celu minimalizację ryzyka uszkodzeń skóry. To na przykład regulowane sekcje i specjalne pokrycia.

 

Oferujemy także modele wózków inwalidzkich różniące się wielkością i funkcjonalnością — można dopasować je do indywidualnych potrzeb użytkowników i ich stopnia aktywności. Koncentratory tlenu i inne urządzenia wspomagające tlenoterapię są zaś wybierane przez osoby z problemami oddechowymi. W naszym asortymencie znajdują się zarówno urządzenia przenośne, jak i stacjonarne z regulacją przepływu tlenu.

 Urządzenia do rehabilitacji od Mediort.pl

 Na tym oferta się nie kończy — więcej informacji można uzyskać na poszczególnych podstronach ze sprzętem, a także kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz online. Wypożyczalnia sprzętu medycznego z Wałbrzycha działa przez siedem dni w tygodniu. Z biurem Mediort mogą Państwo skontaktować między godziną 8:00 a 20:00 od poniedziałku do niedzieli.

Oddział Wałbrzych

ul. Młynarska 29, 58-300 Wałbrzych, woj. dolnośląskie

 

Możliwy odbiór osobisty tylko po wcześniejszej rezerwacji terminu. Działamy mobilnie.