FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej!

 • Co jest potrzebne do wynajęcia sprzętu medycznego z naszej wypożyczalni?

  Do wypożyczenia sprzętu potrzebny jest tylko dowód osobisty w celu podpisania umowy na okres wynajmu.

 • Na jaki okres można wynająć łóżko rehabilitacyjne lub koncentrator tlenu?

  Określamy tylko minimalny okres wynajmu wynoszący 1 miesiąc kalendarzowy. Po dokonaniu wynajmu nabywacie Państwo pierwszeństo do wynajmu sprzętu na kolejny miesiąc, z którego możecie Państwo zrezygnować do 25 dnia każdego miesiąca.

 • Czy mogę wynająć łóżko rehabilitacyjne lub koncentrator tlenu w środku miesiąca?

  Tak, można wynająć sprzęt medyczny w trakcie trwania miesiąca. Cena wynajmu w takim przypadku jest naliczana proporcjonalnie tylko za okres wynajmu liczony w dniach. Jednak minimalny okres wynajmu to 1 miesiąc kalendarzowy. 

   

  Np. sprzęt wypożyczony 15 września. W takim przypadku wynajem jest do końca października. Za październik jest podstawowa opłata, a za wrzesień połowa opłaty (proporcjonalnie połowa miesiąca). Kolejna opłata jest wymagana dopiero 25 października za miesiąc listopad.

 • W jaki sposób mogę zapłacić za wypożyczony koncentrator tlenu lub łóżko rehabilitacyjne?

  Płatność przy dostawie i podpisaniu umowy można uregulować gotówką lub za pomocą przelewu blik na telefon. Jeżeli nastąpi przedłużenie umowy to płatności można dokonać przelewem bankowym, przelewem blik na telefon lub przekazem pocztowym tak jak np. dla rachunku za energię elektryczną.

 • Czy są dodatkowe ukryte koszty, o których muszę wiedzieć?

  Nie ukrywamy, żadnych dodatkowych kosztów. Jedynym kosztem jest koszt wynajmu. Przy pierwszej płatności dochodzi koszt transportu, w przypadku dostawy pod wskazany adres. Nie pobieramy dodatkowej opłaty przy zwrocie wynajmowanego sprzętu.

 • Czy pobierana jest kaucja za powierzony sprzęt?

  Nie pobieramy kaucji. Jedynym kosztem dla Państwa jest miesięczny koszt wynajmu. 
   

 • Czy do łóżka rehabilitacyjnego można zastosować materac przeciwodleżynowy?

  Tak. Do każdego łóżka można zastosować materac przeciwodleżynowy piankowy lub materac zmiennociśnieniowy z kompresorem, dostępne w pakietach wraz z łóżkiem rehabilitacyjnym.

 • Czy do koncentratora tlenu potrzebuję dodatkowe akcesoria?

  Urządzenie po montażu przez naszego pracownika jest gotowe bezpośrednio do pracy. Na start dostają od nas Państwo nowe akcesoria potrzebne do prawidłowego działania urządzenia tj. kaniulę nosową lub maskę, pojemnik na wodę demineralizowaną do nawilżacza powietrza, wodę demineralizowaną. 

 • Czy dostane dokładnie taki sam produkt jak na zdjęciu?

  Zdjęcia produktów są zdjęciami poglądowymi. Dostarczony sprzęt może być inny w zależności od dostępności. Niemniej wyszczególnione funkcjonalności oraz przeznaczenie będą dochowane. Produkt zostanie dostarczony minimum w określonej specyfikacji lub wyższej. 

Oferta Mediort.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
wypożyczalni sprzętu medycznego MediOrt.pl

Oferta

Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami wypożyczalni
MediOrt.pl zapraszamy do kontaktu!

Kontakt