Wypożyczalnia sprzętu medycznego Oława

Jesteśmy dostawcą sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, a naszą misją jest ułatwienie życia osobom potrzebującym wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Wypożyczalnia Mediort, zlokalizowana w sercu Oławy, przy Placu Świętego Maksymiliana Marii Kolbe 3, proponuje usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Jaki sprzęt medyczny można od nas wypożyczyć?

W Mediort oferujemy nowoczesne łóżka rehabilitacyjne z wieloma funkcjami regulacji, które umożliwiają dostosowanie do potrzeb użytkownika — seniora lub przewlekle chorego. W wypożyczalni dostępne są także materace przeciwodleżynowe, zarówno pneumatyczne, jak i piankowe, które są wsparciem dla osób spędzających długi czas w pozycji leżącej.

 

Wśród asortymentu Mediort znajdują się też wózki inwalidzkie o dopuszczalnym obciążeniu do 120 kg, które można łatwo złożyć, ułatwiając transport i przechowywanie. W wypożyczalni mamy również chodziki i balkoniki pomagające w poruszaniu się po domu czy mieszkaniu. Aparaty tlenu i koncentratory tlenu są z kolei przeznaczone dla osób zmagających się z problemami z układem oddechowym.

 Dostępność sprzętu i wsparcie obsługi

Firma dostępna jest dla swoich klientów siedem dni w tygodniu, oferując pomoc zarówno telefoniczną, mailową. Wszelkie pytania i wątpliwości mogą być szybko rozwiane dzięki doświadczonemu personelowi, który zawsze służy pomocą. Warto także dodać, że wypożyczalnia Mediort wynajmuje urządzenia stosowane przez opiekunów osób niesamodzielnych. Można u nas zamówić podnośniki pacjenta oraz schodołazy gąsienicowe, które znacznie ułatwiają codzienne zadania.

 Warunki wynajmu sprzętu medycznego

Wypożyczalnia Mediort z Oławy oferuje dostawę wybranych urządzeń i akcesoriów wprost do domu pacjenta. W razie potrzeby personel firmy służy pomocą w demonstracji właściwego sposobu korzystania z nich. Umożliwiamy wypożyczenie sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na elastycznych warunkach. Nie wymagamy wpłacenia kaucji, a dokładny cennik można znaleźć na właściwej podstronie naszego serwisu.

Oddział Oława

Plac świętego Maksymiliana Marii Kolbe 3, 55-200 Oława, woj. dolnośląskie

 

Możliwy odbiór osobisty tylko po wcześniejszej rezerwacji terminu. Działamy mobilnie.